Impel wykonał zlecenie aranżacji wnętrz stacji benzynowej WATIS. Sieć obejmuje 49 stacji paliw zlokalizowanych w zachodniej części Polski. W ostatnim czasie odświeżane są wszystkie lokalizacje. Zostały już wykonane oznakowania zewnętrzne, aktualnie wymieniane jest wyposażenie wnętrz.

Zlecenie Impel dotyczyło aranżacji wnętrza sali sprzedaży plus montażu na stacji paliw WATIS we wrześni. Składowe zamówienia to:

 • meble z płyty meblowej
 • regały metalowe obudowane płytą meblową
 • strefa wypoczynku – kanapy oraz stół
 • ciąg kasowy: regały zakasowe oraz moduły kasowe, moduł hot-dog ze stali nierdzewnej z lodówką pod blatem i miejscem do przygotowania hot dogów, moduły wydawcze i moduły impulsowe
 • witryna chłodnicza na kanapki zabudowana frontem z płyty 
 • druk na PCV: grafiki informacyjne
 • opisy kategorii z pleksi (alkohol, papierosy) na otoku z płyty meblowej imitującego żaluzję
 • indywidualny projekt zabudowy modułu kawowego oraz strefy bistro z siatki cięto ciągnionej – aranżacja i wykonanie

Nad całością prac czuwał Tomasz Godlewski – dyrektor handlowy w Impel Visual Solutions SA. „Nasza praca z klientem zawsze zaczyna się od dogłębnej analizy potrzeb. Pytamy klienta o kolory, preferowane materiały oraz funkcjonalności wnętrza, a następnie proponujemy rozwiązania. W tym przypadku zaadaptowaliśmy projekt klienta do konkretnych wymiarów placówki oraz przygotowaliśmy nowe rozwiązanie w postaci oryginalnej zabudowy strefy bistro i kącika kawowego” mówi Tomasz Godlewski.

Autorką projektu jest Marta Płończak – projektant Impel Visual Solutions. To nie koniec współpracy z siecią WATIS, przed nami projekt i wykonanie wnętrz stacji w Zakrzewie i Lwówku Śląskim. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Wrześni.

Aktualności

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.